60% OFF
Scan this QR code to quickly access this product on any device
| Price | ₹4,399 |
| Availability | 1 in stock |
| Weight | 0.30kg |
| Color | White |
| Dimensions | L: 10.00cm W: 8.00cm H: 5.00cm |
| HSN Code | 8525 |
| SKU | IR_EYEBALL_Network_HDW1230T1P-2080B-S4 |
| Brand | DAHUA |
| Managed By | Parita Patel |
No reviews yet. Be the first to review this product!