| This is rj45/rj11 crimping tool hard and durable enough to crimp the network cables for using magnetic steel the mouth of the press-pliers is made of high quality steel. It won't damage the shelled-wire when crimping. | |
Scan this QR code to quickly access this product on any device
| Price | ₹169 |
| Availability | 1 in stock |
| Weight | 0.50kg |
| Dimensions | L: 19.00cm W: 6.50cm H: 2.50cm |
| HSN Code | 82032000 |
| SKU | PRD-CREAMP |
| Brand | Computer Peripheral |
| Managed By | Gujju Vendor |
No reviews yet. Be the first to review this product!