Scan this QR code to quickly access this product on any device
| Price | ₹199 |
| Availability | 1 in stock |
| Weight | 0.10kg |
| Dimensions | L: 23.00cm W: 20.00cm H: 0.30cm |
| HSN Code | 40169990 |
| SKU | PRD-WARDWI-002 |
| Brand | Wardwiz |
| Managed By | Gujju Vendor |
No reviews yet. Be the first to review this product!