55% OFF
Scan this QR code to quickly access this product on any device
| Price | ₹450 |
| Availability | 1 in stock |
| Weight | 0.35kg |
| Dimensions | L: 12.00cm W: 7.00cm H: 4.00cm |
| HSN Code | 8504 |
| SKU | PRD-POWERA-002 |
| Brand | D-Link |
| Managed By | Gujju Vendor |
No reviews yet. Be the first to review this product!