56% OFF
Scan this QR code to quickly access this product on any device
| Price | ₹400 |
| Availability | 1 in stock |
| Weight | 0.80kg |
| Dimensions | L: 23.00cm W: 18.00cm H: 6.00cm |
| HSN Code | 8504 |
| SKU | PRD-CCTVSM |
| Brand | Lapcare |
| Managed By | Gujju Vendor |
No reviews yet. Be the first to review this product!