Zebion Wired Mouse offers smooth cursor control, ergonomic design, and reliable USB connectivity, making it ideal for office work, home use, and everyday computing.
Scan this QR code to quickly access this product on any device
| Price | ₹199 |
| Availability | 1 in stock |
| Weight | 0.10kg |
| Dimensions | L: 14.00cm W: 9.00cm H: 5.00cm |
| HSN Code | 84716060 |
| SKU | PRD-ZEBION-017 |
| Brand | Zebion Product |
| Managed By | Gujju Vendor |
| Brand | Zebion |
|---|---|
| Manufacturer | Zebion Infotech Pvt Ltd, Zebion Infotech Pvt Ltd |
| Product Dimensions | 10 x 6 x 0.1 cm; 90 g |
| Operating System | Linux, Windows 7, Windows XP |
| Hardware Platform | PC |
| Compatible Devices | Laptop, Personal Computer |
| Special Features | Ergonomic Design |
| Number of items | 1 |
| Power Source | Corded Electric |
| Battery Average Life | 12 Months |
| Batteries Required | No |
| Connector Type | USB |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Hand Orientation | Ambidextrous |
| Manufacturer | Zebion Infotech Pvt Ltd |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 90 g |
No reviews yet. Be the first to review this product!