17% OFF
Trending
Premium 4-rod bangle storage box designed for women and brides to neatly organize, protect, and carry bangles, chudis, and bracelets. Ideal for bridal, festive, and daily use.
Scan this QR code to quickly access this product on any device
| Price | ₹999 |
| Availability | 12 in stock |
| Weight | 1.50kg |
| Dimensions | L: 35.00cm W: 36.00cm H: 13.00cm |
| HSN Code | 4202 |
| SKU | Bangle Box(No.3) |
| Brand | ROYAL CHOICE |
| Managed By | Gujju Vendor |
No reviews yet. Be the first to review this product!