55% OFF
Best Deal
Trending
Scan this QR code to quickly access this product on any device
| Price | ₹549 |
| Availability | 1 in stock |
| Weight | 1.00kg |
| Color | Black |
| Dimensions | L: 14.00cm W: 10.00cm H: 5.00cm |
| HSN Code | HSASGTY5643 |
| SKU | PRD-HIFOCU |
| Brand | Hi-focus |
| Managed By | Naivedi |
No reviews yet. Be the first to review this product!