Scan this QR code to quickly access this product on any device
| Price | ₹2,559 |
| Availability | 1 in stock |
| Weight | 0.43kg |
| Dimensions | L: 17.00cm W: 7.00cm H: 2.00cm |
| HSN Code | 84733099 |
| SKU | PRD-LAPCAR-004 |
| Brand | Lapcare |
| Managed By | Gujju Vendor |
| Brand | Lapcare |
| Computer Memory Size | 4 GB |
| RAM Memory Technology | DDR3 |
| Memory Speed | 1333 MHz |
| Compatible Devices | Desktop |
No reviews yet. Be the first to review this product!